Hakkımızda

Evrensel Avukatlık Bürosu Ankara, Türkiye Cumhuriyeti’nde faaliyet gösteren bir avukatlık bürosudur.

Geçmiş yıllarda Tüketici Hukuku, İş Hukuku, Miras Hukuku, Ticaret Hukuku gibi temel hukuk alanlarında faaliyet gösteren büromuz son zamanlarda Mülteci Hukuku, Ulurarası Hukuk, Bilişim Hukuku, Bilişim Suçları, Yaşlılık Hukuku, Gurbetçi Hakları üzerinde yoğun olarak çalışmalar göstermekte; çalışma ortaklarıyla birlikte müvekkillerine avukatlık hizmeti; hukuki danışmanlık ve yerel hukuki ihtilafların çözümüne yönelik destek sağlamaktadır.

Müvekkillerimizle güven ve istikrar temelli uzun süreli çalışma eğilimindeyiz. Anlaşma yaptığımız müvekkillerimizle tek seferlik değil uzun vadeli ilişki kurmaya ve yeterli güvenilirliği sağlama prensipleri etrafında çalışmaktayız.

Almanya, Fransa gibi Türk vatandaşlarının yoğun yaşadığı ülkelerde ve Türkiye’nin birçok şehrinde bulunan çalışma ortaklarımız ile nokta atışı çözümler üretmeye çalışıyoruz.

Avukatlık büromuz hafta içi 11:00 ile 17:00 arasında hizmet sunmakta olup; pandemi sürecinde hem kendi hem müvekkillerimizin sağlığı için büromuzda görüşme yapmama yolunu tercih etmiş; görüşmelerimizi şartların ve çağın gereklerine uygun şekilde mümkün mertebe Whatsapp; Xoom gibi görüntülü konferans yöntemleri; telefon ya da yazılı olarak gerçekleştirmekteyiz.

Fiziki ya da sanal görüşmelerimizi randevul temelli yapmaktayız. Lütfen görüşme yapmaya karar verdiğinizde bize e-mail yoluyla; sitede bulunan form yoluyla ya da bizzat telefonla iletişim kurma yoluyla randevu alınız.