TÜRKİYE’DE YURTDIŞINDAN EMEKLİLİK

Bilindiği üzere yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın hem kendi ülkelerinde hem de Türkiye’de emekli olma hakkı bulunmaktadır. Ancak çoğu vatandaşımız Türkiye’ye sadece tatillerde geldiklerinden gerekli zamanı ayıramamakta; işinde uzman olmayan kişilerle çalıştıklarında da hem maddi kayıplar yaşamakta hem de çok kısa bir zamanda uzman bir ekiple bitirilecek iş için oldukça uzun zaman beklemekte ve mağdur olmaktadır.

Biz avukatlık büromuzda uzman ekibimizle sizi ilk olarak devlette temsil ediyoruz. Gerekli tüm başvuruları devlet dairelerine yapıyor; zaten birçok kez yaptığımız prosedürleri hızlıca bitirmeye çalışıyoruz. Bir aksilik çıkması ya da devletin başvurumuzu olumlu sonuçlandırmaması durumunda da gerekli tüm davaları açıyoruz. Böylece avukatlık işleri için de başka bir avukatlık bürosuyla çalışmanıza ya da başka bir uzman aramanıza gerek kalmıyor.

Bu hizmetlerimiz iki basamaklıdır. Önce devlette temsil; yani devlet dairelerine başvurular; evrak işlerinin usule uygun olarak yapılması ve sürecin olabildiğince hızlandırılması. İkincil olarak da pürüz çıkması ya da devletin başvuruyu kanunlara aykırı olarak reddetmesi durumunda Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerinde avukat olarak temsil.

Emeklilik işlemleri teferruatlı işlemlerden olup ciddi bir uzmanlık gerektirmektedir. Haliyle emeklilik işlemlerinizi hızlı, kolay ve sonuç odaklı olarak hızlıca bitirecek bir emeklilik uzmanı ya da en iyi emeklilik avukatı bulmakta zorlanabilirsiniz. İşte biz de bu işlemlerinize ve davalarınıza talibimiz. İşin başından sonuna kadar uzman ekiple takibini yapıyor; size de ülkenizde rahat bir şekilde bizden haber beklemek kalıyor.