TÜRKLERİN TÜRKİYE’DEKİ PASAPORT İŞLEMLERİ

Yabancı ülkede yaşayan Türk vatandaşlarıyla Türk vatandaşlığından çıkmış olsa da Türk vatandaşlık haklarını doğumla kazanmış kişiler için Türkiye Cumhuriyeti pasaportu ve buna bağlı işlemler büyük bir önem arzetmektedir.

Biz avukatlık bürosu olarak Türkiye’deki tüm pasaport işlemlerinizi hızlandırmak; pasaportla ilgili işlemlerde devlet dairelerinde ve bakanlıklarda sizi temsil etmek; evrak takibi; gerekli dilekçeleri sunmak; harç ödemeleri; devletin hatalı kararları sonucunda ilgili mahkemelerde dava açmak gibi pasaport işlemlerine yönelik tüm hizmetleri sunmaktayız.

Bunun yanında özellikle 15 Temmuz Darbe girişimi sonrası haksız yere pasaportlarına el konulmuş ya da pasaportları iptal edilmiş gurbetçilerin pasaportlarının tekrar temsili; şerh konulan pasaportlardan şerhlerin kaldırılması; idarenin bu talepleri reddi durumunda ilgili mahkemelerde davalar açılması;  pasaportun iptali sonucunda uğranan maddi-manevi zararlardan dolayı tazminat davaları açmak gibi pasaportla ilgili her türlü sorunun çözümüne uzman ekibimizle talibiz.

Pasaportla ilgili daha önce hiçbir işlem yapmamış; davalar açmamış kişilerin aksine biz bu işleri yapıyor ve gerekli hukuki danışmanlığı ve avukatlık hizmetini sunuyoruz.  Bu işlemler ve bunlara bağlı davalar oldukça karışık olup pasaport işlerinizi çözecek en iyi avukatı bulmakta zorlanabilirsiniz.

Siz bizim müvekkilimiz olun; geri kalan tüm işleri bize bırakın diyoruz. Memnun kalacaksınız.