TÜRK VERGİ HUKUKU ve VERGİ DAİRELERİYLE İLGİLİ SORUNLAR

Vergi bilindiği üzere oldukça büyük bir sorun olarak; Türk vatandaşı olsun olmasın; Türkiye’de bir iş yapan, mülkleri bulunan herkesin büyük bir sorunudur. Bu işlemlerin takip edilmesinin unutulması ya da önemsenmesi; Türk vergi mevzuatının sürekli değişmesi gibi sorunlar neticesinde yurtdışında yaşayan kişiler ödememeleri gereken fahiş cezaları ödemekte; böylece hak kaybına uğramakta ve maddi olarak zarar görmektedirler.

Biz avukatlık bürosu olarak uzman ekibimizle her türlü vergi işinize talibiz. Mülklerinizin borç takibi; adınıza çıkan vergilerin takibi; bu borçların ödemesinde kolaylık sağlanması için vergi daireleriyle irtibata geçmek; güncel kanunlarda yapılan değişikliklerden haberdar ederek menfaati olan vergi uygulamalarından müvekkillerimizi yararlandırmak; lüzumu halinde vergi mahkemelerinde gerekli davaların açılması ve mahkemelerde avukat olarak temsil ederek süreci hızlandırmak gibi tam bir hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunuyoruz.

Bu hizmetimizden yararlandığınızda artık Türkiye’de hiçbir vergi sorunu yaşamayacağınızı ve solan sorunlarınızı çözeceğimizi ve size en iyi maddi kazancı sağlayacağımızı garanti ediyoruz.

Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi her hizmetimiz iki aşamalıdır. Birinci aşamamız devlette temsil olup tüm vergi dairelerinde ve kurullarında sizi avukatınız olarak temsil etmekte; sorunların hızlı ve kolay bir şekilde çözülmesi için gayret göstermekteyiz. İkinci aşamada ise çözümlenmeyen ya da müvekkillerimizin yararına olmadığını düşündüğümüz durumlarda vergi mahkemelerinde davalar açıp mahkemelerde de avukatlık hizmeti vererek müvekkillerimizi temsil ediyoruz.

Çoğu hukukçunun vergi hukuku ve vergi hukuku davalarıyla çok ilgilenmediği ve haliyle bilgilerinin yetersiz olabileceğini göz önüne aldığınızda vergi işlemlerini ve davaları görecek en iyi vergi avukatını bulmakta ciddi şekilde zorlabilirsiniz. Boştan yere vergi ödemek ya da ceza almayacağınız durumlarda ceza alarak maddi kayıplara uğramak istemiyorsanız bizimle çalışmanızı tavsiye ederiz.