Sözleşmeli Şirket Avukatlığı

Sözleşmeli şirket avukatlığı belirli bir süre için yapılan sözleşme karşılığında saptanan belli bir ücret karşılığında bir avukatın şirketin bordrosuna alınmadan dışarıdan çalışarak şirketin avukatlığını yapması olarak tanımlanabilir.

Sözleşmeli avukatlıkta avukat şirketin bordrosunda bulunmaz ve kendi ofisinde şirketin işlerini yürütür. Şirketin tüm avukatlık işlerinin görülmesinin yanında; sözleşmelerin hazırlanması; işveren-işçi arasındaki hukuki süreçlere destek; iş sözleşmelerinin ve iş yeri yönerge ve kurallarının hazırlanması gibi birçok alanda sadece dava bazlı avukatlık değil; tam manasıyla bir hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetinin sunulmaktadır. Böylece şirketlerin ileride karşılaşacağı sorunlar önleyici hukuk yöntemiyle en başta bir uzman tarafından değerlendirilerek bertaraf edilmektedir.

Büromuz sözleşmeli şirket avukatlığı hizmeti de vermektedir. Bu konuda kurumsal ya da kurumsal olmayan diye bir ayrım gözetmekteyiz zira bizimle çalıştığınızda kurumsallaşma kendiliğinden gerçekleşecektir. Zira prensip olarak evvela şirketiniz üzerinde geniş kapsamlı bir çalışma yaparak hukuki manada eksiklikleri; sistemsel hataları tespit ediyor ve gerekli hukuki düzenlemeleri derhal hazırlayıp işverene bilgi veriyoruz. Sadece her ay belli bir ücret ödediğiniz ve arada bir lazım olduğunda aradığınız bir avukatlık bürosu olarak değil; tam manasıyla bir hukuki danışmanlık veriyor ve sizle bir yol arkadaşınız gibi çalışıyoruz.

Sunmuş olduğumuz önleyici danışmanlık aslında yaşayacağınız birçok hukuki sorunu daha başlangıcında berteraf etmektedir. Böylece uzun ve yorucu dava aşamalarını; hak, emek ve para kayıplarını başından itibaren engelleyici önlemler alıyor ve şirketinizde sonradan doğacak olan tüm hukuki sorunları başından berteraf ederek aslında sizi uzun vadede kâra geçirmeyi hedefliyoruz. Hedefimiz yüzde yüz müvekkil memnuniyetidir.

Sunmuş olduğumuz bu hizmet sadece Ankara’daki şirketlere yönelik değil; tüm yurdu kapsamakta ayrıca yabancı şirketlerin Türkiye’deki hukuki temsillerini de içermektedir. Güvenilir bir hukuk bürosundan bu tarz bir avukatlık hizmeti almak istemeniz durumunda iletişim bölümünden; whatsapp üzerinden, e-mail ile ya da telefonla arayarak bizimle bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.